GSM Araç Takip Sistemleri

Otobul, aracınıza yerleştireceğiniz GSM teknolojisini kullanan küçük bir cihaz. Baz istasyonlarından gelen semt ya da bölge bilgilerini GSM şebekesi üzerinden kısa mesaj olarak cep telefonunuza gönderir. Böylece aracınızın yerini kolaylıkla belirleyebilir ve hareket halindeyse takip ederek ulaşmanızı sağlar. Ayrıca Otobul ile cep telefonunuzu uzaktan kumanda aleti gibi kullanarak aracınızın kornasını çaldırabilir, flaşörlerini çalıştırabilirsiniz. Hatta gerekli bağlantıları yaptırarak, aracınızın isteğiniz her hangi bir bölümünü kontrol edebilirsiniz. Örneğin; uzaktan, aracınızın motorunu bloke etmek artık bir SMSlik iş sizin için.

Otobul mevcut otomobil alarmlarıyla da uyumludur. Aracınızın alarmı çalar çalmaz Otobul sayesinde kısa mesajla da haberdar edilirsiniz.

Otobul NASIL KURULUR?

Otobul çok kolay ve çabuk kurulur. Hattı açık bir GSM SIM kartının Otobul’a takılması, cihazın araçta gizli bir yere yerleştirilmesi ve gerekli bağlantıların yapılması yeterli. Bu işlemleri herhangi bir servise kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Daha sonra, kumanda edecek cep telefonu numarasını tanıtarak Otobul’u hemen kullanmaya bağlayabilirsiniz.

x
x