BF-CAM ARACINIZDAKİ 6. HİSSİNİZ

Aracınızı haritalar üzerinde hem görecek hem de takip edebileceksiniz, bu ürün kısa bir süre için çok cazip fiyatı sizlerin oluyor.

BF-CAM : 3G İLE ONLİNE ARAÇ İÇİ VE DIŞI GÖRÜNTÜ AKTARIMI

Aracınıza takılan bir kamera t sistemidir.
Bu cihaz aracınızın içerisindeki görüntüyü ve sesi HD kalitesi ile kayıt yapar.

Ürün Sürüş Esnasında sensörler sayesinde yüksek çözünürlüklü görüntü kaydı yapabilir.Nezaman kaza olduğu ve kazanın çözümü için cihazın verileri kullanılabilir.Aynı zamanda bu ürün sürücülere doğru sürüş alışkanlıkları kazanmalarına yardım eder.Sonrasında ise yollarda düşük kaza oranları sağlamasına yardımcı olur.

Araç içi görüntüleme cihazı sayesinde aracınızı istediğiniz gibi takip edebilirsiniz. Aracı kullanan şöför hatalı araç kullanımımı yapıyor. İstemediğiniz yerleremi gidiyor,Neden olunan bir kazada suçlu kim gibi durumlara çözüm bulabileceğiniz.Araç içi görüntüleme cihazımız sizlerin hizmetinde.Aylık aidatı belli bir sabit ücreti yok tek seferde sahip olabilir ve araçlarınız ömür boyu gözünüzün önünde olur.

Cihazın SD kart desteği bulunmaktadır. Gün içindeki kayıtlar SD karta kayıt yapılır. İstenildiği takdirde USB girişinden USB Girişli Flash Disk kullanarak olay kayıtları alınabilmektedir.Yine istenirse Cihaza USB girişinden bilgisayar üzerinden bağlanılarak cihaz hafızasında bulunan bütün kayıtlar izlenebilir ve yedeklenebilir.

Tek kameralı ve çivt kameralı olmak üzere İki farklı cihazımız bulunmaktadır.Tek kameralı cihaz ile yalnızca araç dışını,Çivt kameralı cihaz ile hem araç dışını hemde araç içini izleyebilirsiniz.

Cihazın güç gereksinimini aracınızın çakmağından rahatlıkla sağlayabilirsiniz.Cihazımızı satın aldığınızda çakmaklı enerji bağlantı kitide beraberinde size teslim edilir.

Görüntülü araç takip cihazı üzerinde bulunan sensörler sayesinde ani kalkış,Çarpma gibi durumları olay kaydı olarak algılar ve SD karta kayıt yapar.Ama isteğe göre tek tuş ile istenilen noktalarda manuel olay kayıtları alınabilir.

x
x