Teknik Servis

 

Teknik Servis

BF Elektronik Araç Takip Teknolojileri olarak faaliyetimize başladığımız günden itibaren en çok önem verdiğimiz konularından birisi servis ağımızın yaygınlığı ve kalitesidir. Türkiye'nin tüm illerinde birbirleri ile koordineli bir şekilde çalışmalarını yürüten teknik servis ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede, en kaliteli hizmet ve kolay koşullar ile çözüme kavuşturmak, müşteri memnuniyetini en ön planda tutan kalite politikamızın bir sonucudur.

Sunucu Yazılımları (Kapalı devre sistemler)

BF elektronik Kontrol ve İletişim Merkezi; BF elektronik sunucu yazılımları, veri bankası, internet ve gelişmiş güvenlik sistemleri gibi kesintisiz ve güvenilir hizmet verebilmek için gerekli donanım ve yazılım altyapısından oluşmaktadır.

BF elektronik Mobil Veri Cihazlarından gönderilen bilgiler 7 gün 24 saat hizmet veren BF elektronik sunucularındaki veri bankasında toplanır. BF elektronik sunucuları yetki seviyeleri ve güvenlik tanımları dahilinde bu bilgileri kendisine bağlı kullanıcılara internet üzerinden on-line olarak aktarır.

Kontrol ve İletişim merkezi hizmeti, Temel Set ile birlikte garanti süresi olan 2 yıl boyunca sağlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak Kontrol ve İletişim Merkezi için gerekli sunucu bilgisayarlar ve yazılımlar müşteri tarafına da kurulabilmektedir.

 

Araç Takip Sistemleri

Günümüzde uydu teknolojileri ile haberleşmeden güvenliğe, yer bulmadan daha farklı alanlara kadar bir çok alanda faydalanmak mümkün.Otomobillerde de özellikle, çalınan otomobillerin bulunması ya da filonuzdaki araçların verimli olarak kontrol edilmesi bu teknolojilerle çok daha kolay.Araç takip sistemleri; Otomobillerde,taksilerde,filo araçlarında,ambulans ve itfaiye de, otobus firmalarında,nakliye firmalarında,dağıtım araçlarında kullanmak mümkün. Araç takip sistemleri Filolarda aracın ne zaman nerde olduğunu görmek, firmalar için önemli noktalara ne zaman girdiğini,ne zaman çıktığını tespit etmek Ve geçmişe yönelik raporlara ulaşmak için kullanılabiliyor.Araç takip sistemlerini kullanarak Araçınızı internet üzerinden kontrol etmek çok kolay.3 boyutlu harita üzerinden Aracınızı görebiliyor. Araçın bulunduğu adresi,kontağın açık mı kapalı mı olduğunu, hızını ve kat ettiği mesafeyi görmek mümkün.Güvenlik açısından ele alırsak,Aracınızın çalınması durumunda cep telefonu ve ya bilgisayarınızı kullanarak Aracı hemen durdurabilir ya da İlk durduğu yerde birdaha çalışmamak üzere bloke edebilirsiniz.

 

 

x
x